У Вінниці заклади освіти проводять благодійну акцію для придбання розвідувального дрону для ЗСУ

11:44
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці загальноосвітні заклади спільно з ГО «Мольфар» проводять благодійну акцію на підтримку Збройних сил України з нагоди завершення навчального року.

Як повідомляє Вінницька міська рада, направлятимуть донати на рахунок громадської організації «Мольфар» для купівлі розвідувального дрону для роти спеціальної розвідки 74 окремого розвідувального батальйону.

Розповідається, що батько загиблого бійця цієї роти Максима Маєвського (позивний «Сармат») подарував військовим розвідувальний дрон. Його бійці назвали «Сарматом» на честь Максима.

Зазначено, що такі пристрої у сучасній російсько-українській війні – основні «очі» для наших розвідників. Проте дрони для військових є витратним матеріалом, оскільки ворог постійно полює на них. Так сталося і з «Сарматом» 74 ОРБ.

Тому освітяни Вінницької громади вирішили допомогти розвідникам придбати таку «пташку». Це допоможе врятувати життя бійцям, тримати оборону та здійснювати контрнаступ.

Вінницька освітянська родина розпочала цей навчальний рік із благодійної акції під гаслом «Допомагаємо – перемагаємо!» та завершує його під цим же гаслом. Батьківська, учнівська та педагогічна спільнота упродовж року провели низку благочинних ініціатив, продовжують їх і наразі, а це з кожним днем наближає Україну до Перемоги, – каже директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Так, усі охочі також можуть задонатити кошти на «Сармата» на спеціально відкритий рахунок для здійснення волонтерської діяльності ГО «Мольфар»: UA263052990262066400948026387. Отримувач – Катерина Олексіївна Швачій (волонтерка ГО «Мольфар»).

Детальніше за ЦИМ посиланням.

Фото – www.epravda.com.ua

Читайте також: Волонтери ГО «Мольфар»: з Майдану одразу на фронт

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.