Вінницький кардіоцентр минулого року пролікував близько 6 000 пацієнтів

13:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький кардіоцентр минулого року успішно пролікував близько 6 000 пацієнтів. Заклад посів третє місце серед 50 закладів України з проведення стентування коронарних артерій та шосте місце за кількістю кардіохірургічних втручань.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міськради з посиланням на звіт Асоціації серцево-судинних хірургів України.

– Фахівці нашого центру минулого року успішно пролікували близько 6 000 пацієнтів. Це 6 тисяч врятованих життів українців. І тут без жодних перебільшень. Адже серцево-судинні захворювання займають перше місце серед причин смертності дорослого населення. Надавати високопрофесійну лікарську допомогу, створити комфортні умови для пацієнтів та персоналу – було основним завданням, коли понад 10 років тому ми створювали такий центр у Вінниці. Зараз бачимо, що ця історія повністю себе виправдовує, – цитують Сергія Моргунова.

Вказано, що серед тих, хто був пролікований минулого року у Вінницькому регіональному центрі серцево-судинної патології, були пацієнти з гострим інфарктом, а також пацієнти, що потребували операцій на відкритому серці з використанням апарата штучного кровообігу та імплантації штучних водіїв ритму/кардіостимуляторів/кардіовертерів-дефібриляторів. Також медиками закладу були успішно стентовані 1427 пацієнтів, з них 815 – пацієнти з гострим інфарктом міокарду.

Фото ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.