Вінницький художник запрошує на “Вибух кольору”

9:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький художник Владислав Головащенко влаштовує виставку своїх робіт під назвою “Вибух кольору”.

Технічне відкриття виставки відбулось ще в понеділок, 27 травня, офіційно вона почне працювати з 30 травня і триватиме до 28 червня.  

– Я думаю, що такі виставки необхідно і потрібно влаштовувати. Для мене  вкрай важливо донести меседж: “мистецтво буває різним”, – описує подію Владислав Головащенко. – Ми звикли до одноманітних полотен і сюжетів, тож ця виставка ставить на меті показати, що абстрактне мистецтво зараз знаходиться на піку популярності у Європі, і я також хочу познайомити відвідувачів  цієї виставки, а також дизайнерів і просто поціновувачів мистецтва з чимось незвичним, цікавим, новим, це буде справжній “Вибух кольору” для них.

За словами художника, застосування абстрактних картин не має меж: їх у нього замовляють для оформлення офісів, будинків, ресторанів та кав’ярень.

– Гадаю це тому, що вони достатньо незвичні і неодноманітні – кожна картина унікальна. І це не просто слова автора, технологія дійсно передбачає, що кожне картина буде унікальною – двох однакових неможливо зробити, це  і подобається людям. Те, що вони можуть прикрасити свій простір унікальною річчю, якої ні в кого немає. Плюс, саме сприйняття і відчуття людей під час перегляду картин – це не менш важливо. На відміну від класичного мистецтва, до якого ми звикли – абстрактний живопис дивовижний ще й тим, що абсолютно кожний, має він художню освіту чи ні чи просто прагне прекрасного – може побачити в ній  щось своє. Це скоріше чисто інтуїтивне мистецтво – кожен визначає чи подобається йому ті кольори, візерунки, кольорові плями що він бачить , а потім він починає бачити і розбирати, моделювати і фантазувати, що ж там всередині, який сюжет захований, що за дивовижний світ, – зазначає митець.

Ідея організувати таку виставку виникла у Владислава, коли він перебував у Лабораторії CaFe Музею науки.

Щоразу я замовляю там крутяцько-незвичний напій чи страву з цікавою хімічною подачею, у різних колбочках чи скляночках, так, наприклад, вчора мені я пив какао зі скляночки у вигляді величезної лампочки. То була смакота. І в якийсь момент я так надихнувся всім, і в мені щось вистрілило, справжній вибух кольору, і саме в цей момент і з’явилась ідея організувати таку виставку. Поділитись з іншими своїми емоціями, натхненням і чимось дивовижним, що мене переповнювало, – каже Владислав.

На виставці буде представлено 15 великих робіт, включно з круглими полотнами. Відбуватиметься “Вибух кольору” в Лабораторії CaFe в Музеї науки (ТРЦ “SkyPark”, 3-й поверх). Відвідати виставку можна щоденно з 8:00 до 21:00. Вхід вільний.