Вінницький гурт “Sick Solution” здобув премію “The Best Ukrainian Metal Act”

15:56
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький метал-гурт “Sick Solution” здобув премію “The Best Ukrainian Metal Act” як кращий гурт 2021 року.  

Про це йдеться на Facebook-сторінці “The Best Ukrainian Metal Act”.

За повідомленням, друге місце в цій номінації здобули “Rabbit Leader” з Рівного, третє – “VELJA” з Києва.

Як коментують самі учасники “Sick Solution” свою перемогу, вони “разом вписали своє ім’я в історію української метал-музики“.

Ми безмежно вдячні всім причетним до цього тріумфу, а саме: організаторам, які після складних “ковідних” часів повернули це свято та з новим апдейтом; нашій професійній команді за візуал, звук, світло та промо, гуртам-номінантам, які дійсно показали крутий саунд та шоу; фанатам, мошерам, любімкам – що поєднувались в такт з нашим хардкором та меседжем; ну і звісно нам, “Лупасікам” – ця нагорода заслужена працею 2021 року та власне вечором, на якому була поставлена крапка, – йдеться на Facebook-сторінці гурту.

Пісня з минулорічного релізу “Hardcore Samurai”, який “Sick Solution” восени

Відомо, що це була вже дев’ята премія “BUMA” (“Best Ukrainian Metal Act”), за якою нагороджують кращих представників українського металу. Премію вручають з 2013 року. Всього в премії три категорії: найкращий гурт року, найкращий альбом року та найкращий кліп.

Так, в номінації “Кращий альбом” перемогу здобула робота гурту “1914” під назвою “Where Fear and Weapon Meet”, а “Кращим метал відео” став кліп гурту “KARNA” на пісню “Добрий вечір”.

Нагадаємо, це не перша подібна нагорода для гуртів з Вінниці. Так, неодноразово премію здобувала команда Space Of Variations.

Фото – з Facebook-сторінки “The Best Ukrainian Metal Act”, відео – з YouTube-каналів гуртів “KARNA” та “Sick Solution”