Вінницький фонд «Подільська громада» оголосив конкурс грантів для підтримки «пунктів незламності» міста

12:47
Become a Patron!

Оновлено: 29 Грудня 2022, в 13:39

Вінницький фонд «Подільська громада» розпочав конкурс грантів «Підсилення пунктів Незламності» для підтримки мобільних та стаціонарних пунктів Незламності міста.

Як повідомляє Вінницька міська рада, участь у конкурсі можуть взяти юридичні особи, котрі відповідальні за це або на базі яких розміщено пункти Незламності. Це, зокрема, осередки безпеки, які діють на базі наметів ДСНС, закладів освіти, культури і спорту, центри підліткових клубів, житлові будинки, торговельні центри тощо.

Для участі необхідно:

– розгорнуто заповнити аплікаційну форму,

– надіслати реєстраційні документи,

– зробити фото «пункту незламності»,

– описати діяльність пункту, мотивацію участі, а також чітко й детально сформувати перелік витрат, обґрунтувати їх необхідність, визначити результати.

На основі анкет конкурсна комісія визначить тих, хто отримає грантову підтримку. Серед критеріїв оцінювання:

– Комплексність і якість заповнення заявки (15 балів).
– Мотивація участі (10 балів).
– Чіткий і деталізований бюджет (має відповідати меті конкурсу, 15 балів).
– Обґрунтування витрат (10 балів).
– Відповідність результатів меті конкурсу (10 балів).

Зазначено, що за результатами конкурсу визначать 20 переможців. Для кожного з них передбачено 20 тисяч гривень на оплату витрат та пакунок з речами першої необхідності. Розмір співфінансування складає не менше двох тисяч гривень.

Перелік витрат визначається самими учасниками/цями. Оплата витрат здійснюватиметься Фондом громади відповідно до рахунків від постачальників, наданих переможцями конкурсу, з подальшою передачею придбаного за актом приймання-передавання.

Прийом заявок триватиме до 12 січня 2023 року включно, а оголошення переможців відбудеться 16 січня. Підписання угод, закупівля необхідних товарів, передача товарів та роздача пакунків першої необхідності відбуватиметься упродовж лютого. До початку березня проєкт планують завершити, а Вінницька громада отримає 20 підсилених «пунктів незламності». Вони матимуть «укріплені позиції» і покращені умови для тимчасового перебування відвідувачів/ок.

Пункти Незламності – це не лише там, де є світло і тепло. Це не тільки місце, де можна зарядити свої гаджети чи попрацювати. Для нас вони стали острівцями теплоти, яка йде від людей, бо що може зігріти сильніше за щиру усмішку, привітні слова чи таке потрібне в холодну пору запитання: «Вам теплого чаю чи смачної кави?». Підсилювали, підсилюємо і будемо підсилювати пункти Незламності, бо це для мешканців і мешканок нашої громади, для безпеки і розуміння того, що ми всі разом, а не кожен чи кожна окремо, – каже голова правління Фонду громади «Подільська громада» Олена Данілова.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінниці затвердили порядок роботи “пунктів незламності” на території громади

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.