× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький аеропорт у 2017 році перевіз близько 50 тисяч пасажирів

13:30
Автор: Андрій Качор

За неповні 12 місяців 2017 року аеропорт “Вінниця” здійснив перевезення близько півсотні тисяч пасажирів. Про це сьогодні, 19 грудня, повідомив заступник міського голови Владислав Скальський під час підписання меморандуму з Міністерством оборони про спільне використання аеропорту.

За словами Скальського, цей рік є рекордним для вінницького летовища: до кінця року аеропорт планує подолати позначку у понад 50 тисяч пасажирів.

  • Це досягнення передусім завдяки регулярним рейсам з Вінниці до Тель-Авіву та Варшави. Нагадаю, що минулого року наш аеропорт перевіз близько 38 тисч пасажирів. А до цього – в найбільш успішний довоєнний рік – 13 тисяч пасажирів передусім за рахунок прямих рейсів до Москви, – сказав Скальський.

За словами заступника міського голови, наразі найбільша проблема полягає у злітно-посадковій смузі, яка потребує реконструкції. Саме через невідповідність інфраструктури летовища до світових стандартів, аеропорт поки не може залучити до співпраці великі авіакомпанії з великогабаритними літаками у флоті. Меморандум між Вінницею та Міністерством оборони, підписаний сьогодні, сприятиме вирішенню цієї проблеми, зокрема в частині залучення державних коштів для реконструкції летовища. Детальніше про Меморандум читайте згодом на Vежі.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.