Вінницьку волонтерку Ларису Полулях номіновано на премію від «Євромайдан SOS»

14:15
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Вінницька волонтерка Лариса Полулях номінована на «Волонтерську премію Євромайдану SOS 2017».

Як повідомляється на сторінці події, де також можна ознайомитись із усіма номінатами на премію, нагородження відбудеться вже невдовзі – 30 листопада.

Про Ларису Полулях

Пані Лариса відома у Вінниці тим, що є координаторкою волонтерської групи «Бойові бджоли», яка з 2014 року надає допомогу учасникам АТО, членам їх родин, вдовам.

Цього року організація втілила проект «Школа ветеранів», що передбачає надання правової допомоги для ветеранів АТО та членів їх родин, яку наразі отримали більше 700 осіб.

Щорічно організовується відпочинок для дітей учасників АТО у Польщі, Італії, в Українських Карпатах. Четвертий рік влаштовуються різдвяні акції, зокрема «Подарунок дитині героя».

Окрім того, Лариса Полулях організовує лікування та реабілітацію військових за кордоном, забезпечує гуманітарною допомогою родини, школи та інтернати в Донецькій та Луганській областях.

В групі працює автомобільна конструкторська група, яка склала вже три автомобілі для розвідників. Останній був презентований на виставці Укроборонпрому. Окрім цього, на супроводі в групі «Бойових бджілок» є троє дітей, які лікуються в онкологічних клініках.

Сама волонтерка, вочевидь, не очікувала того, що її буде номіновано на цю премію. «Ой.. дякую. Сюрпризно» – так прокоментувала Лариса Полулях відповідний допис у мережі Фейсбук.

Про Премію

«Волонтерська премія Євромайдану SOS 2017» є всеукраїнською недержавною нагородою, що заснована громадською ініціативою Євромайдан SOS в листопаді 2014 року. Девіз премії – «Звичайні люди, які роблять надзвичайні речі».

Склад журі, яке визначатиме переможців, буде опубліковано незабаром. Минулого року це були зокрема ведуча Соломія Вітвіцька, Ярослав Жилкін – координатор гуманітарної місії «Чорний тюльпан», Євгенія Закревська – адвокат родин Небесної Сотні, Олександра Матвійчук – правозахисниця, координатор громадської ініціативи Євромайдан SOS, Олександра Кольцова – музикант та громадський діяч, письменник Сергій Жадан, Марія Берлінська – фахівець з аеророзвідки.

Варто зауважити, що журі обере трьох основних лауреатів премії, та оскільки Євромайдан SOS не ставить за мету визначити найкращих – відзначено буде кожного номінанта.

Нагородження традиційно відбудеться 30 листопада у Києві. Ця дата має символічне значення, адже саме 30 листопада 2014 року була створена ініціатива Євромайдан SOS як реакція на насильницький розгін мирної студентської демонстрації на Майдані Незалежності.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 099 343 77 06 або звернувшись на електронну адресу [email protected].

Фото – зі сторінки події та versiits1.wordpress.com