Вінницьку митницю очолив Сергій Буяльський

13:44
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінницьку митницю призначили нового керівника. Також нових очільників отримали й інші територіальні органи Держмитслужби України. 

Як повідомляється на сайті Державної митної служби України, виконуючим обов’язки начальника Вінницької митниці став Сергій Володимирович Буяльський. 

Відомо, що раніше 48-річний Сергій Буяльський працював начальником відділу матеріально-технічного забезпечення та утримання нерухомого майна управління інфраструктури Вінницької митниці. А крім того будував політичну кар’єру.

Так, на виборах 2010 року Сергія Буяльського було обрано депутатом Вінницької обласної ради від Партії регіонів. Крім того у 2015 році він балотувався до Вінницької обласної ради від партії “Наш край”, проте програв на виборах.

Сергій Буяльський одружений і має двох синів Єгора та Дмитра. Станом на 2018 рік у власності новопризначеного очільника митниці та його родини перебуває три квартири у Вінниці, земельна ділянка в Бохониках, житловий будинок і два гаражі. Також мати митника володіє автомобілем Toyota Camry 2012 року випуску. А його дружина є кінцевим бенефіціаром ТОВ “Магнит Строй”.

Також вінничанин Ярослав Скоромний призначений виконувачем обов’язків начальника Львівської митниці. Він п’ять років працював в органах прокуратури Вінниччини.

Як пише Галицька митниця Держмитслужби на своїй фейсбук-сторінці, наказом Голови Держмитслужби України від 03 грудня 2020 року виконувачем обов’язків начальника Львівської митниці призначено Скоромного Ярослава Ігоровича. До призначення на цю посаду Ярослав Скоромний був виконувачем обов’язків начальника Галицької митниці.

Довідка на сайті Територіальних органів ДФС у Львівській області :

Народився в 1989 році у Вінниці. Освіта вища, закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціальність – правознавство, кваліфікація – магістр права, а також Хмельницький національний університет у 2012 році, спеціальність – облік і аудит, кваліфікація – спеціаліст з обліку і аудиту. З 2012 по 2017 працював в органах прокуратури Вінницької області.

В органах доходів і зборів з 2017 року. Зокрема був заступником начальника управління-начальник відділу розробки профілів ризику управління профілювання митних ризиків Департаменту організації протидії митним правопорушенням ДФС, заступником начальника управління-начальник відділу розробки профілів ризику управління профілювання митних ризиків Департаменту таргетингу та управління митними ризиками ДФС, першим заступником начальника Тернопільської митниці ДФС.

З 9 жовтня 2017 року переведений з посади першого заступника начальника Тернопільської митниці ДФС на посаду заступника начальника Львівської митниці ДФС – начальника управління протидії митним правопорушенням. З 1 листопада 2017 року переведений з посади заступника начальника Львівської митниці ДФС – начальника управління протидії митним правопорушенням на посаду заступника начальника Львівської митниці ДФС – начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії.

У 2019 році Ярослав Скоромний задекларував 950 000 гривень готівкою та 25 500 на банківських рахунках. Також в декларації вказані 680 000 гривень готівкою у власності дружини.

Фото – з фейсбук сторінки Ярослава Скоромного

Читайте також: Мер Вінниці звільнив 18 своїх радників

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.