Вінницькій лікарні швидкої медичної допомоги передали близько двох тонн гумдопопомоги з польського міста Радом

23:21
Become a Patron!

Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги 6 серпня отримала близько двох тонн гумвантажу з польського міста Радом. Це розхідні матеріали, операційні комплекти, хірургічні інструменти, системи для інфузій та інше медичне приладдя.

Як повідомляє Вінницька міська рада, організатор збору – американський фонд DTCare. До цього часу він відправляв свою допомогу в різні куточки світу, а після повномасштабного вторгнення рф активно включився до допомоги Україні.

Ми дуже вдячні нашим закордонним партнерам, – розповідає директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш, – за ту допомогу, яку вони нам надають.

Зазначено, що допомогу відправили завдяки співпраці Радомського пункту допомоги Україні та Союзу польського гарцерства, який з першого дня вторгнення займається гуманітарною допомогою в Польщі та Україні. Майже від початку війни Союз польського гарцерства також допомагає розподіляти гуманітарну допомогу, яку передають організації з різних куточків світу.

 

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Вінницький волонтерський центр “ВіннСолард” отримав понад 20 тонн гумвантажу з Італії

Читайте також: Вінницький обласний медичний центр реабілітації дітей отримав обладнання від японського міста Tойохаші

Читайте також: Засоби гігієни, медикаменти, продукти та генератор: до Вінниці надійшов гумвантаж з польського міста Радом

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.