Вінницькі виробники візьмуть участь у міжнародному гастрономічному ярмарку у Франції

7:46
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницькі виробники готуються восени взяти участь у міжнародному ярмарку у Франції. За 100 років існування цього ярмарку Україна буде представлена там вперше. 

У французькому місті Діжон з 30 жовтня по 11 листопада триватиме щорічний Міжнародний гастрономічний ярмарок Foire de Dijon. Цьогоріч відзначатимуть 100-річчя заходу, повідомляє Вінницька міська рада.

Традиційно ярмарок охоплюватиме різні атракції: фудкорт, кулінарні змагання, майстер-класи, круглі столи, шоу-програми тощо. Зокрема окремі зали фестивального павільйону готують для учасників з інших країн, які представляють гастронадбання своєї батьківщини. Цього року серед запрошених поряд з Італією, Індією, Канадою та Ірландією вперше буде й Україна.

 

Нещодавно у міській раді відбулася зустріч вінницьких виробників та майстрів, представників муніципалітету міста та обласної влади з координаторкою українського павільйону на Міжнародному гастрономічному ярмарку в Діжоні Тетяною Яблонською. Також з учасниками зустрічі на прямому зв’язку була представниця Foire de Dijon Тетяна Дезош. Участь у заході також взяли вінницькі підприємці, серед яких були не лише крафтові гастровиробники, а і представники великих технологічних потужностей.

 

– Французи дуже полюбляють куштувати, дегустувати та бачити щось нове. Щороку вони чекають на це з великим інтересом. України у нас ніколи не було. Ми будемо дуже раді побачити багатство вашої культури та гастрономії. Ви зможете тут проводити дегустації та продавати, адже люди зацікавлені в цьому. Якщо діжонцям щось сподобається один раз, вони потім завжди це купують, — зазначила Тетяна Дезош.

За словами заступника міського голови Андрія Очеретного, вінничани отримають можливість заявити про Україну як про привабливу етногастрономічну країну, представити локальні та регіональні продукти, які є конкурентоспроможними з європейськими аналогами.

– Я впевнений, що вінницьким підприємцям, виробникам і майстрам є чим здивувати вибагливих французів – це і наша органічна продукція, і легендарні вінницькі смаколики та гастробренди, і чудові етновироби. Вінницька міська рада і особисто міський голова готові підтримати вас у тому, щоб разом представити нашу громаду як перспективного бізнес-партнера, надійного постачальника продукції та цікаву туристичну дестинацію. Ми бачимо, як з пожвавленням співпраці з Діжоном активується інтерес до Вінниці з боку французів – і нам це дуже важливо у розбудові міжнародної співпраці.

Тетяна Яблонська також представила концепцію українського стенду й представлення Вінниччини. Ярмарок у Діжоні стане нагодою, аби представити українські харчові продукти, промислові товари та культуру нашої країни, а також дізнатися смаки французів для того, щоб успішно вийти на закордонний ринок.

Щодо питань участі вінницьких виробників харчової та іншої продукції можна звертатися до 15 серпня електронною поштою [email protected] або телефоном 50-75-85 (у будні з 8:00 до 17:00).

Фото з сайту Вінницької міської ради та Facebook-сторінки ярмарку

Читайте також: У Вінниці відбудеться лекція про молодіжне соціальне підприємництво

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.