Вінницькі сумоїсти перемогли в Китаї, а боксер Богачук – у Москві. ФОТО

15:06
Автор: Vежа
Become a Patron!

На чемпіонаті світу із сумо, що днями відбувся у Китаї, вінницькі спортсмени здобули низку перемог, завдяки яким збірна команда України посіла третє місце серед решти суперників.

Як повідомляє сайт Вінницької ОДА, вже у перший день змагань вінничанка Олена Нікітінська виборола одразу дві нагороди  – бронзу в командному заліку та золото в особистому (у ваговій категорії до 75 кг). Наступного дня наша Світлана Троцюк здобула третє місце серед жінок у ваговій категорії 65 кг.

Серед чоловіків у ваговій категорії до 85 кг перше місце здобув Святослав Семикрас, а у ваговій категорії до 115 кг 7 сходинку посів Даіаурі Важа.

А 21 липня, в андеркарті бою між Олександром Усиком та Муратом Ґассієвим, що проходив у Москві, ще один спортсмен родом з Вінниччини також здобув перемогу.

23-річний Сергій Богачук технічним нокаутом переміг грузина Ніколаза Гвініашвілі. Як зазначають на офіційному сайті ОДА, протягом останнього року Богачук нокаутував усіх десятьох своїх суперників. Лише один суперник вінничанина – американець Лусіус Джонсон – зміг протриматися проти Богачука до п’ятого раунду.