Вінницькі спортсмени здобули «золото», два «срібла» та три «бронзи» на Всеукраїнському турнірі з самбо серед кадетів

10:45
Автор: Vежа

Збірна Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 здобула 7 медалей та командному заліку посіла третє місце на Всеукраїнському турнірі з самбо серед кадетів.

Як повідомляє Вінницька міська рада, у підсумку змагання в категорії «кадети» спортсмени посіли такі місця:

Готував їх до змагань тренер-викладач МДЮСШ № 5 Олег Бузовський:

Кожен вихід на килим – не лише спортивний виклик, а й тріумф над власними лімітами. Завдяки витримці, майстерності та величезній роботі, наші вихованці впевнено і гідно розпочали рік. Готуємось до нових перемог.

Зазначено, Всеукраїнський турнір з боротьби самбо серед кадетів 2008-2010 років народження проходить у Києві. На нього з’їхались понад 250 спортсменів із 15 областей України. Змагання стартували 30 січня і триватимуть до 1 лютого.