Вінницькі спортсмени здобули п’ять медалей на Чемпіонаті України з легкої атлетики

16:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вихованці вінницької МДЮСШ № 1 здобули низку перемог на Чемпіонаті України з легкої атлетики.

Як повідомляє Вінницька міська рада, у змаганнях з бігу на 800 метрів у категорії «Молодь, чоловіки» здобув чемпіонський титул Василь Войтюк. Друге місце посів Хоменський Владислав, а третє місце виборов Владислав Галіброда.

У дисципліні «Біг 4х400 метрів» у категорії «Молодь, чоловіки» Владислав Галіброда здобув перше місце. Крім цього, випускник школи Андрій Краковецький (нині вихованець Вінницької ШВСМ) у дисципліні «Біг на 1500 метрів» серед дорослих здобув перше місце.

Зазначено, що змагання тривали з 22 по 24 січня у Києві. Там зібрались 410 спортсменів з 22 областей України та міста Київ. Вінниччину представляли 30 легкоатлетів.