Паралімпієць з Вінниці став триразовим чемпіоном змагань з біатлону серед спортсменів з порушеннями зору

12:32
Автор: Vежа
Become a Patron!

Паралімпієць з Вінниці Олександр Казік разом зі своїм гайдом та тренером Сергієм Кучерявим став триразовим чемпіоном змагань з біатлону серед спортсменів з порушеннями зору.

Як повідомляє голова Вінницької ОДА Сергій Борзов, переможними стали дистанції: спринт на 7,5 кілометрів, спринт переслідування на 2,4 кілометра та гонка на дистанції 10 кілометрів.

Зазначено, що другий етап Кубка світу з лижних перегонів та біатлону проходив у місті Мартель, Італія. Тривали вони з 29 січня по 5 лютого. Спортсмени братимуть також участь у Чемпіонаті світу, який відбудеться навесні, у канадському місті Принц Джордж.

Нагадаємо, 2 лютого було відомо, що Олександр Казік зі своїм тренером та гайдом Сергієм Кучерявим посіли ІІІ місце в лижних перегонах на дистанції 10 км та ІІ місце в масстарті на 10 км.