Вінницькі спортсмени здобули дев’ять медалей на чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації

9:11
Автор: Vежа

Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 здобули дев’ять нагород на чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації.

Як повідомляє Вінницька міська рада, це три срібних та шість бронзових медалей. Крім цього,вихованці отримали відзнаки на чотирьох квіткових церемоніях.

В особистому заліку в забігу на класичній дистанції 3,5 МГц срібним призером світової першості став Олександр Богуславський (категорія Ч14). Разом із вінничанами Олексієм Гнатюком (п’яте особисте місце) та Іваном Кирилюком вони здобули по дві командні бронзові нагороди в класичних дисциплінах 3,5 і 144 МГц.

Уляна Пізюк (категорія Ж16) з іншими дівчатами по збірній у командному заліку двічі піднімалася на другу сходинку п’єдесталу. Також двічі була на квітковій церемонії, зайнявши високі шості місця.

Зазначено, що це 5-й чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації. Він проходив з 26 по 29 червня у місті Варослод (Угорщина). У ньому змагалися юнаки віком до 16 років із 11 країн. Це спортсмени з Китаю, США, Чехії, Румунії, Словаччини, Словенії, Хорватії, Молдови, Угорщини, Польщі та України.