Вінницькі спортсмени здобули 21 нагороду на відкритому чемпіонаті України зі стрільби кульової

11:20
Автор: Vежа

Вінницькі спортсмени здобули 21 нагороду різного ґатунку на відкритому чемпіонаті України зі стрільби кульової. Йдеться про сім золотих, одну срібну та 13 бронзових медалей.

Про це повідомляє Відділення Національного Олімпійського комітету України Вінницької області.

Так, золото у стрільбі з гвинтівки у вправі ГП-6 серед дівчат здобули:

– Вікторія Павлюк;
– Софія Добржанська;
– Анна Коник;

Золото здобула Анастасія Жученко у стрільбі по рухомій мішені у вправі ГП-12 та в командній першості у вправах ГП-12, ГП-11А:

– Анастасія Жученко;
– Діана Поплавська;
– Яна Обертинська;

Срібло здобув Леонід Левченко у стрільбі по рухомій мішені у вправі ГП-11А та в командній першості золото і бронзу у вправах ГП-12, ГП-11А:

– Тетяна Гуменна;

Зазначено, що змагання тривали з 5 по 10 лютого у Львові. Участь у ньому брали спортсмени 2003 року народження та молодші. Вінниччину представляли спортсмени КЗ “Вінницька обласна ДЮСШ стрільби” та МК ДЮСШ “Вінниця”. Вони посіли третє загальнокомандне місце. Загалом у змаганнях взяли участь 260 спортсменів з 13 регіонів країни.

Фото – зі сторінки Відділення Національного Олімпійського комітету України Вінницької області у Facebook