Вінницькі спортсмени вибороли призові місця на чемпіонатах України. ФОТО

11:49
Автор: Vежа

Нещодавно вінничани взяли участь у двох чемпіонатах України — з боротьби самбо та вільної боротьби. Шестеро спортсменів вибороли призові місця та привезли додому медалі.

На початку травня у Хмельницькому відбувся чемпіонат України фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” з вільної боротьби спільно з Національним олімпійським комітетом України. Участь у ньому могли брати юнаки та дівчата 2004-2006 років народження. Зокрема, на змагання поїхали вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, «золото» привезли Ірина Гребенчук (вагова категорія 73 кг) та Данило Явгусішин (вагова категорія 110 кг). Срібну нагороду здобула Марія Гаврищук (вагова категорія 65 кг).

Тренер Важа Даіаурі розповів, що Ірина Гребенчук, Данило Явгусішин та Марія Гаврищук — перспективні та наполегливі спортсмени. Зокрема, Ірина Гребенчук займається чотири роки, а Данило Явгусішин ходить на заняття з шести років.

Крім того, у Херсоні відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів. У цих змаганнях також взяли участь спортсмени міської дитячо-юнацької спортивної школи №5. Вони вибороли одне «золото» та дві «бронзи».

Зокрема, Світлана Клімова (вагова категорія 50 кг) посіла перше місце. Дівчина займається у спортивній школі вже протягом п’яти років. «Бронзу» на чемпіонаті отримали Владислав Ткачук (вагова категорія 46 кг) та Єва Войналович (вагова категорія 50 кг).