Вінницькі спортсмени вибороли на Чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства чотири медалі

18:16
Автор: В'ячеслав Луцков

Вінничани Юрій Орлов та Артем Проценко вибороли перші місця на Чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства. Ще два вінницькі спортсмени здобули на змаганні срібну та бронзову медалі.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

Зазначається, що змагання XV Чемпіонат світу з військово-спортивного багатоборства відбувся 19-21 листопада у Харкові.  Участь у змаганнях взяли 350 спортсменів з 27 країн. Україна у командному заліку посіла перше місце.

Вінницькі спортсмени вибороли на Чемпіонаті чотири медалі – дві золоті, одну срібну та одну бронзову. Так, вказується, що Артем Проценко (студент Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну), а також Юрій Орлов посіли перші місця.

Учні КЗ “Навчально-виховний комплекс: ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія №30” Олександр Волощук та Вікторія Хома здобули срібну та бронзову медалі відповідно

– Варто також відзначити і учня КЗ «Вінницький фізико-математичний ліцей №17» Дениса Раззано. Денис бився дуже гідно, але зупинився буквально за один крок до бронзової нагороди, – цитують керівника відокремленого підрозділу з військово-спортивного багатоборства у Вінницькій області Леоніда Цимбала.