Вінницькі спортсмени Павло Чудін та Валерій Розбіцький вибороли «бронзу» на кубку України зі стрибків у воду

19:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

Спортсмени Вінницької МДЮСШ № 3 Павло Чудін та чинний тренер Валерій Розбіцький виграли «бронзу» у синхронних стрибках з вишки на 10 метрів. Кубок України зі стрибків у воду серед дорослих проходив у Києві в Центрі спорту «Ліко».

Як повідомляє Вінницька міська рада, майстру спорту України Павлу Чудіну 22 роки. Стрибками у воду він займається з шести років і його тренеркою є Діана Кульбера.

Потрібної майстерності Павло набув у Києві, перебуваючи у спеціалізованому закладі, куди його запросили ще 12-річного за проявлену неабияку пластику у стрибках.

Валерій Розбіцький – тренер-викладач, який має другу тренерську категорію. Чоловік працює з дітьми понад 15 років, а його вихованці входять до резервного складу Збірної України зі стрибків у воду.

Стрибки у воду – це не лише вид спорту, але й справжнє мистецтво, яке викликає незабутні емоції. Ми вітаємо спортсмена та висококваліфікованого тренера з вражаючими виступами та віддаємо належну шану всім учасникам, – каже голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Зазначено, що у змаганнях брали участь вісім команд з 7 областей України та міста Києва.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Вихованці вінницької спортивної школи здобули низку нагород на чемпіонаті України з сумо

Читайте також: Юні вінницькі спортсменки здобули нагороди на Другому міжнародному турнірі з художньої гімнастики «Opole Disco Cup»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.