Вінницькі школярі назбирали майже 70 тисяч монет, щоб допомогти хворим дітям. ВІДЕО

12:09
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Учні вінницької школи №20 започаткували акцію по збору монет номіналом 5 та 25 копійок, які вийшли з обігу. Напередодні Дня Святого Миколая їх обміняють в банку, щоб допомогти у лікуванні трьох учнів цієї школи.

В  сюжеті ТСН повідомили, що монети до школи приносили не лише вчителі та батьки, а й просто сторонні люди. Таким чином за місяць їм вдалося назбирати майже 70 тисяч монет, які обміняють на 12 тисяч гривень. Все заради того, щоб допомогти трьом учням своєї школи: у шестикласниці Насті та четвертокласника Олексія онкологія, а в 16-річної Валерії важка патологія головного мозку і ДЦП.

В сюжеті йдеться, що завдяки лікуванню в Китаї 10-класниця навчилася самостійно перевертатись, а тепер родина збирає гроші на другий курс терапії. Мама дівчинки Олена Дробинко сподівається, що після нього її донька навчиться самостійно сидіти.

 

 

 

Відомо, що адміністрація школи №20 домовилась із банком. Як розповів Олег Слушний, директор школи №20, монети 25 копійок там приймуть за номіналом, а 5 копійок банківську установу цікавить як метал, тому там буде інший еквівалент.

Учні разом із вчителями вже нарахували майже 70 тисяч монет. Копійки понесуть у банк напередодні Дня Святого Миколая і отримають за них 12 тисяч гривень. Але в сюжеті зазначили, що естафета благодійності “Монетки на життя” лише почала набирати обертів, і збирати копійки для порятунку хворих дітей зголосилися ще кілька шкіл з інших міст України.

Фото, відео – ТСН
Ілюстративне фото – з фейсбук-групи школи №20