Вінницькі рятувальники отримали нові спецавтомобілі та обладнання. ФОТО

12:41
Автор: Vежа
Become a Patron!

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області отримало п’ять сучасних автомобілів та спеціальне пожежно-рятувальне обладнання. Нову техніку використовуватимуть рятувальні підрозділи області. 

Сьогодні, 20 січня, у Вінниці відбулась передача нової спецтехніки пожежно-рятувальним підрозділам області. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Вінницькі рятувальники отримали від Державної служби з надзвичайних ситуацій автомобіль спеціального призначення служби безпеки дорожнього руху. Він призначений для супроводження транспортних засобів ДСНС та буде використовуватись у Вінниці. Також автопарк обласної служби поповнили дві спеціальні аварійно-рятувальні машини на базовому шасі FORD RANGER.

 

Крім цього, отримали дві пожежні автоцистерни на базі шасі «МАЗ», що мають здатність перевозити до місця призначення по 8 тонн води. Одна з пожежних автоцистерн призначена для Вінниці.

 

 

Секретар міської ради Павло Яблонський також вручив рятувальникам сертифікат на спеціальне обладнання: пожежні рукави, карабіни, пояси, захисні костюми, каски, зимові черевики та куртки. Це обладнання закупили за кошти міського бюджету.

 

 

– Хочу подякувати вам від мешканців усього нашого міста за вашу віддану та професійну працю. Безпека у Вінниці має бути на найвищому рівні, — зазначив Павло Яблонський. — Ми завжди підтримуємо вашу службу і міський голова Сергій Моргунов ініціював програму, завдяки якій протягом п’яти років майже на 10 мільйонів гривень було закуплено обладнання для вашої служби. Сьогодні ми передаємо вам спорядження на півмільйона гривень. І ми впевнені, що це спорядження захистить в першу чергу вас і дасть змогу якісно та професійно працювати.

 

Начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Руслан Шевчук зазначив, що за останні роки матеріально-технічний стан підрозділів значно покращився й це дає рятувальникам можливість ефективно працювати.

Фото: Вінницька міська рада

Читайте також: Рятувальникам Вінниччини передали три нові спецавтомобілі. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.