Рятувальникам Вінниччини передали три нові спецавтомобілі. ФОТО

14:21
Автор: Vежа
Become a Patron!

Три нові спецавтомобілі отримали вінницькі рятувальники. Їх придбали у рамках державної програми та витратили майже 11 мільйонів гривень.

Сьогодні, 9 листопада, рятувальникам передали ключі від трьох нових сучасно оснащених аварійно-рятувальних автомобілів. Цю техніку вінницький гарнізон отримав в рамках державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року ДСНС України. Вартість кожного автомобіля складає 3 мільйони 600 тисяч гривень.

 

 

Зокрема, ключі від автомобілів передали начальнику ДПРЧ-4 м.Вінниці, очільнику Калинівського районного сектору  та провідному фахівцю м.Могилів-Подільського районного сектору. Спеціальні аварійно-рятувальні машини використовуватимуть під час проведення першочергових заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 

– Дана техніка та обладнання підвищать спроможність підрозділів, вони стануть більш ефективними та найголовніше – забезпечать безпеку громадян на належному рівні, – розповів начальник Головного управління Руслан Шевчук.

 

Нова техніка дозволить трьом підрозділам забезпечувати швидке та оперативне реагування на наслідки ДТП, які трапляються на дорогах області, а також на території Вінниці. Кожен автомобіль укомплектований усім необхідним обладнанням. Зокрема, має гідравлічне та пневматичне аварійно-рятувальне обладнання, засоби пожежогасіння, засоби навігації та оповіщення, освітлювальною установкою, аварійно-сигнальними ліхтарями, допоміжним обладнанням тощо.

Фото – ДСНС у Вінницькій області

Читайте також: На Вінниччині сільські амбулаторії отримали 23 автомобілі

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.