Вінницькі пластуни проведуть благодійний бал, аби врятувати життя дитині

14:30
Автор: Дар'я Гоц

Класична музика, вишукане вбрання та благодійність: поєднати ці складові заради порятунку повторарічної Донари вирішили вінницькі скаути із організації Пласт. 

Не лише гарно провести вечір, а й долучитися до благочинності й зробити свій внесок у порятунок життя дитини, вінничани зможуть відвідавши благодійний бал “Дотик” 4 березня. Усі зібрані під час заходу кошти передадуть на лікування дівчинки.

Донара Іващенко народилася у листопаді 2015 року і вже за півроку лікарі встановили діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. На лікування дитини у батьків йдуть великі суми коштів, тож аби допомогти їм та Донарі пластуни з Вінниці та Києва організовують благодійні бали у своїх містах.

  • Донара живе у Дніпрі, але її батьки до нас звернулися, коли ми лише опублікували оголошення про проведення можливого благодійного балу. Спершу ми думали збирати кошти для іншої дівчинки, однак нам не надали відповіді та документів, які б підтверджували, що вона потребує допомоги. А батьки Донари самі до нас звернулися та пояснили ситуацію. Дівчинці залишився буквально місяць-другий аби звершити лікування, однак у батьків вже просто немає коштів. Лікарі дають дуже гарні прогнози на одуження, але за умови проходження повного курсу лікування, – розповідає організатор та голова вінницького Пласту Вероніка Бабич.

Організатори з вінницького Пласту зазначають, що хоча бал не костюмований, однак бажано дотримуватися певного дрес коду – бальні або вечірні сукні для жінок, та смокінги або ж звичайні костюми для чоловіків.

  • Спершу ми думали про костюмований бал, але досвід минулих років показав, що багато людей відмовляються від участі  в таких заходах саме через те, що не змогли знайти костюми. Тому ми вирішили відмовитися від костюмованого маскараду. Звичайно, за бажання, учасники можуть приходити на благодійний вечір у масках, – додає Вероніка Бабич.

Під час балу присутні зможуь долучитися до майстер класів, у тому числі – з вальсу, взяти участь в “аукціоні гарних речей” від вінницьких митців, а розважати присутніх будуть спеціально запрошені аніматори. Вже відомо, що для гостей балу гратиме вінницький гурт ZoreLit і наразі організатори домовляються з музикантами, які б могли зіграти не лише сучасну, а й класичну музику.

Щоправда, вхід на благодійний бал платний: 100 гривень з однієї людини та 150 – з пари. Однак всі кошти від продажу квитків та отримані на аукціоні протягом балу передадуть батькам Донари.

  • Звичайно, на бал ми запросимо батьків Донари, однак поки що не впевнені що вони зможуть приїхати з Дніпра до Вінниці. Тим паче, за маленькою Донарою треба наглядати. Але ми спробуємо, – зазначає Вероніка Бабич.

Благодійний бал у Вінниці розпочнеться 4 березня о 18:00 у готелі “Поділля” (вулиця Пушкіна, 4).

Придбати квитки на бал можна безпосередньо у організатора з організації Пласт Вероніки Бабич, написавши повідомлення або за телефоном 063 280 85 32.

Головне фото galinfo.com