× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницьке ПТУ підготує півтисячі фахівців з алмазів для ізраїльського підприємства

10:42
Автор: Vежа

Вінницький Центр професійно-технічної освіти №1 здійснить підготовку п’яти сотень гранувальників алмазів для ізраїльської компанії COL CUTTING. Перші півсотні гранувальників завершать навчання вже наступного навчального року.

Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на директора Державного навчального закладу «Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці» Валерія Дяківа.

– Наразі у Вінницю зайшов новий інвестор – ізраїльська алмазовидобувна корпорація, яка має свої виробничі потужності у кількох країнах світу. Вони планують створити у місті потужний центр гранування алмазів і їм потрібні спеціалісти, відтак, підписали з нами договір про соціальне партнерство і договір на підготовку виробничих кадрів. Хочуть, аби ми підготували щонайменше 500 фахівців, – розповів Дяків.

Читайте також: Інвестор з Чехії готовий платити вінничанам тисячу євро на місяць

Гранувальники алмазів навчатимуться за дуальною системою професійної освіти. Теоретичну частину учні вивчатимуть у центрі профтехосвіти, який має ліцензію на підготовку гранувальників, а практичні навички здобуватимуть безпосередньо на виробництві компанії-замовника. Після здобуття фаху випускники навчального закладу зможуть працювати як в Україні, так і на закордонних підприємствах корпорації.

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.