Інвестор з Чехії готовий платити вінничанам тисячу євро на місяць

14:47
Автор: Валерія Жовтун
Become a Patron!

Вінниччину вподобав чеський інвестор, який планує створити в області виробничі потужності та платити заробітну плату в тисячу євро.

Про це повідомляє «Голос України» з посиланням на голову облдержадміністрації Валерія Коровія.

Назву компанії-інвестора наразі не називають у зв’язку з тим, що перемовини ще тривають. Відомо лише те, що йдеться про підприємство з Чехії. Саме з представниками цієї компанії у Вінниці провели перший етап перемовин про створення в області виробничого майданчика.

– Ми домовилися про продовження перемовин, – розповів Валерій Коровій. – Маємо сподівання, що все закінчиться успішно. Ідеться про високотехнологічне виробництво. Представники інвестора справді озвучували величину зарплати в тисячу євро. Наголошували, що для них важливо знайти фахівців, які здатні якісно виконувати роботу.

Перед тим як обрати регіон, інвестор уважно вивчав бізнес-клімат Вінниччини, який нагадаємо минулого року був визнаний найкращим в країні.

– Коли під час перемовин нам сказали, що у Вінниці трамваї, як і в Європі, ходять за графіком, встановленим на зупинках, ми зрозуміли, що гості сповна володіють інформацією про ситуацію, – каже очільник області. – На прикладі інших інвесторів чехи переконалися, що угоди укладаються не в темній кімнаті, а прозоро, що влада сповна сприяє тим, хто створює нові робочі місця.

Пан Коровій відзначає, що увага інвесторів до Вінниччини наразі максимальна за всі  роки:

– Мало не щомісяця в міжнародному аеропорту «Вінниця» приземляються чартерні рейси з представниками зарубіжних кампаній. На узгодження позицій, втілення проектів потрібен час, тому не так усе швидко реалізується на практиці, але навіть ті проекти, що вже в роботі, передбачають створення п’яти тисяч нових робочих місць вже цього року.

Нагадаємо, що в планах на 2018-й – реалізувати в області 55 інвестиційних проектів вартістю 7,5 млрд грн.

Фото img2.thejournal.ie