Вінницька ялинка перемогла в конкурсі “Міс Ялинка-2021”

17:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницька ялинка посіла перше місце на конкурсі “Міс Ялинка-2021”, який проводило видання “Укрінформ”. За вінницьку “зелену красуню” проголосували 34% читачів видання, які взяли участь в опитуванні, а саме – 1 530 громадян.  

Як йдеться на сайті “Укрінформу”, друге місце посіла ялинка з Полтави (26,9% голосів). “Бронза” дісталася Краматорську (16,6%). Окрім того, “Укрінформ” обрав власну позаконкурсну фаворитку, якою стала ялинка з Тиврова на Вінниччині.

 

Як нагадують організатори опитування, висота вінницької ялинки становить 28 метрів, а складається вона з 324 натуральних дерев.

Вінницька ялинка

Полтавська ялинка

Краматорська ялинка

Таким чином, подарунки від редакції видання відправляються до Вінниці. Серед подарунків: ялинкова іграшка з логотипом видання та книга “Ukrinform: 100 років в режимі “онлайн””.

 

Редакція “Укрінформу” також обрала свою фаворитку, якою стала ялинка з Тиврова на Вінниччині.

Нас розчулило, з якою любов’ю у смт. Тиврів ставляться до місцевої зеленої красуні, що росте там вже 25 років. “Наша ялинка не занесена до списку на Міс, але для нас вона найкраща. Знаємо, що вона достойна звання – найкращої ялинки країни”, – написала наша читачка, – пишуть у виданні.

Нагадаємо, стартувало голосування наприкінці грудня. Загалом у списку претенденток було 24 ялинки.

Варто зазначити, наприкінці грудня вінницька ялинка також потрапила в ТОП-10 від Держтуризму. Загалом, “зелена красуня” з Вінниці потрапляла в ТОП найкрасивіших і в попередні роки, коли відбувалися конкурси. Так, в 2020 році вінницька ялинка посіла друге місце у всеукраїнському конкурсі краси, а в 2019-му – третє.

Як відбувалося закриття головної вінницької ялинки – читайте та дивіться за ЦИМ посиланням.

Фото – з сайту “Укрінформу” та архіву Veжі