З фаєр-шоу та вітром: як у Вінниці відбулося закриття головної ялинки. ФОТОРЕПОРТАЖ

22:23
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Сьогодні, 14 січня, у Вінниці відбулася церемонія закриття Головної ялинки в міському парку – з музичними виступами, фаєр-шоу та фіналом караоке-шоу.

Попри сильний вітер та не зовсім новорічну погоду, попрощатися з головною ялинкою міста прийшло кілька сотень людей. Візуально здавалося, що людей менше, аніж зазвичай на таких заходах. Ймовірно, саме сильний вітер та дощ змусив частину вінничан залишитися дома.

Вітер сьогодні також встиг повалити частину огорожі біля ялинки, чим символічно підкреслив готовність до її закриття.

 

 

 

 

 

 

Свято розпочалося з церемонії нагородження фіналістів караоке-шоу «Зірка на ялинці», троє з яких отримали телевізори. Після цього, близько 19:00 на сцені виступила співачка Даріна Красновецька, яка представляла Україну на «Дитячому Євробаченні» та була учасницею проєкту «Голос діти».

У цей час було помітити розпашілих вінничан та вінничанок, які пританцьовували під музику та, гріючись, сьорбали напої з пластикових стаканчиків. Дехто, танцюючи, підіймав великий палець угору та доброзичливо кричав юній співачці «тягнути ноту вище». Запах смаженого м’яса та цигарок довершував атмосферу традиційного міського гуляння.

 

 

 

 

 

 

Після виступу Дарини під сцену вийшла команда театру вогню «Fiery Dream», після оголошення яких вінничани моментально стягнулися до огорожі. І тут, як не крути (а крутили вогнем тут багато) – на це було цікаво дивитися. Вогонь вертівся та літав в руках команди театру, через що кілька разів викликав схвильовані «ох» у вінничан. Водночас з цими трюками команда не забувала посміхатися, що й зокрема свідчило, що в плані вогню «все йде по плану.

«Козирем» виступу був номер з піротехнікою, які засяяли як величезні бенгальські вогні та викликали непідробний дитячий захват в авторки тексту. Пісня гурту Scooter – Fire додала не тільки запального, але й ностальгійного настрою.

 

 

 

 

Після цього на сцену вийшов вінницький гурт «НЕ лізь БО вб’є» і продовжував розважати вінничан. «Ну що, ви вже спалили всі свої калорії?», – казав фронтмен гурту та запрошував вінничан рухатися та танцювати.

Після них мав виступати гурт вінницький гурт «Pulsar», а урочисте вимкнення ялинки було заплановано о 22:00.

Нагадаємо, попри закриття ялинки ярмарок, ковзанка, зона фудкортів, дитячі та сімейні атракціони продовжать працювати до 23 січня.

Фото – Зорина Гаджук