Вінницька спортсменка Антоніна Томляк виборола золоту медаль на чемпіонаті Європи з тхеквондо

18:23
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вінницька спортсменка Антоніна Томляк дебютувала на Чемпіонаті Європі з тхеквондо серед дітей у Бухаресті, де виборола золоту медаль у дитячому дивізіоні. Загалом же Чемпіонат Європи з тхеквондо серед дітей зібрав 180 спортсменів із 23 країн світу. 

Як ідеться на сайті Вінницької міської ради, у Чемпіонаті брали участі двоє вінницьких спортсменів – Антоніна Томляк та Даніїл Кошевий, який посів на змаганнях п’яте місце.

Як розповіла тренерка чемпіонки, одинадцятирічна Антоніна займається тхеквондо (WT) 6 років. Вона є чемпіонкою, зокрема, Вінницької та Волинської областей з керугі (двобої), чемпіонкою Вінницької області з пумсе (показові комплекси), бронзовою призеркою чемпіонату України та чемпіонкою Європи серед дітей.

 

– Антоніні подобається займатись тхеквондо, особливо через те, що в цьому єдиноборстві багато використовується елементів із гімнастики й акробатики. Дівчинка дуже цілеспрямована та рішуча. Вона полюбляє брати участь у змаганнях, їздити в інші міста та країни. Намагається не пропускати жодного тренування, завжди бере участь у тренувальних зборах, особливо їй подобаються літні збори на Дністрі, та на морі, – розповідає тренерка спортсменки Лілія Романенко.

 

До чемпіонату Європи юні спортсмени готувались два місяці, а також відвідували змагання в Україні. Тренерка дівчинки додає, що це перший досвід участі у європейській першості, тому сподівались хоча б на бронзову медаль, а високий результат був несподіваним. Та у зв’язку з воєнним станом цьогоріч чемпіонат України не проводився, тому у наступному році спортсменка планує гідно виступити й на українських майданчиках.

Фото – ВМР