Вінницька школа-гімназія отримала STEM-лабораторію для занять робототехнікою

19:48
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницька школа отримала STEM-лабораторію для занять робототехнікою завдяки гранту від громадської організації «Інноваційні освітні технології» та Благодійного Фонду «LEGO Foundation». Школа також отримала набори для конструювання роботів.

Як повідомляє Вінницька міська рада, школа-гімназія №6 перемогла у Всеукраїнському грантовому конкурсі «Class Pack 2021-2022». За результатами, заклад отримав два гранти FIRST LEGO League Explore + Challenge (програми для дітей 6-10 та 9-16 років). Тепер школярі мають необхідне обладнання для занять робототехнікою, вартість якого понад 250 тисяч гривень.

STEAM-лабораторія – це інноваційне освітнє середовище, в якому діти моделюють, конструюють, вивчають робототехніку, електроніку, графіку та інженерію комплексно.

За умовами гранту учні мають продемонструвати свої розробки на всеукраїнському рівні. Цей грант розрахований на 4 роки. За умовами грантового конкурсу, школа має популяризувати STEM-освіту в інших навчальних закладах міста.

– Щороку ми маємо купувати додаткове поле сезону, по якому рухаються роботи і виконують різні завдання, каже заступниця директора з навчально-виховної роботи школи-гімназії №6 Ірина Сабардак.

Окрім цього вчителі інформатики та початкової школи закладу пройшли спеціальні курси зі створення та програмування роботів і стали сертифікованими тренерами по роботі із наборами Spike Prime від LEGO EDUCATION ACADEMY і LEGO® Education WeDo 2.0.

Фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці стартували роботи з реставрації “Житлового будинку залізничників”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.