× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінниця шукає ще 150 “копів”: триває набір у дорожню поліцію

11:09
Автор: Андрій Качор

З 11-го і по 30-те липня поліція Вінниці прийматиме заявки від охочих поповнити лави патрульної служби, дорожньої поліції та груп швидкого реагування.

Про це сьогодні, 11 липня на спільному брифінгу оголосили очільник управління Нацполіції на Вінниччині Юрій Педос та керівник патрульної служби Редван Усеінов.

За словами правоохоронців, півтори сотні поліцейських передусім потрібні, аби заповнити штат новоствореної дорожньої поліції: служби, котрі здійснюватиме патрулювання магістралей, що проходять через Вінницю – М12 та М21.

  • Ми не говоримо сьогодні про “відродження ДАІ”. Це буде абсолютно нова служба, в задачі якої входитиме патрулювання доріг, виявлення порушників та їхнє затримання за участі груп швидкого реагування, – наголошує Юрій Педос.

Керівники поліції зазначають, що заробітна платня “дорожніх поліцейських” стартуватиме з того ж рівня, як і в патрульних: починаючи з 8 тисяч гривень. Працівники дорожньої поліції здійснюватимуть патрулювання на більш швидкісних автомобілях: Hyundai Sonata та Mitsubishi Outlander.

Для того, аби взяти участь в конкурсному відборі, потрібно мати українське громадянство, мати вищу або повну середню освіту та бути власником водійського посвідчення категорії “B”.

  • Окрім того, треба бути готовими часто виїжджати в різні міста України для несення служби: у нас дуже багато відряджень, – уточнює Редван Усеінов.

Тестування потенційних поліцейських відбуватиметься у п’ять етапів:

  1. Подача анкет
  2. Тестування
  3. Проходження військово-лікарської комісії
  4. Психологічний тест
  5. Співбесіда зі спеціальною комісією у складі п’яти осіб: два представника громадськості, два представника відповідної поліцейської служби та один представник МВС.

Стати на службу ще півтори сотні вінницьких поліцейських зможуть вже наприкінці грудня або ж на початку січня 2018-го року: після проходження спеціального курсу підготовки.

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.