Вінницька поліцейська отримала перемогу в біговій лізі України Run Ukraine

11:40
Автор: Марина Однорог
Become a Patron!

Катерина Жуйко – старша інспекторка відділу кадрового забезпечення Управління патрульної поліції у Вінницькій області та за сумісництвом спортсменка. Нещодавно дівчина привезла перемогу (за підсумками року) у біговій лізі України Run Ukraine у категорії «професії» серед жінок, а саме як поліцейська.

Лише за останній рік вона встигла взяти участь в забігах у кількох містах, серед яких Київ, Львів, Тернопіль. За цей час Катерина долала різні дистанції: 3,5, 10, 21 кілометри та двічі півмарафон (21, 097 км). Всі забіги організовувала бігова ліга України Run Ukraine.

Поліцейська розповідає Vежі, що захопилася бігом близько півтора роки тому, хоча раніше бігала, але не активно і не на такі довгі дистанції.

– Я люблю займатись на свіжому повітрі, можливо тому і більше захопилась бігом. Я почала ходити на тренування до Руслана Кобялки, який проводить тренування в рамках проекту AirFitnes365. Конкретно я захопилась бігом після свого першого півмарафону (21,097 км), це було жовтні 2017 року.

 

Дівчина обрала цей вид спорту, адже вважає, що він виховує терплячість, наполегливість та силу волі. Наразі максимальна дистанція, яку пробігла Катерина – 38 кілометрів. В планах у поліцейської повний марафон (42,195 км).

– Біг для мене – це розрядка, як і тоді, коли в мене поганий настрій, так і в гарний настрій. Я насичуюсь енергією, виховую силу волі, – додає дівчина.

Фото: Фейсбук Патрульної поліції у Вінницькій області та Катерини Жуйко