Вінницька облрада затвердила поділ земельної ділянки Подільського центру онкології

14:28
Автор: Vежа
Become a Patron!

Депутати Вінницької облради ухвалили рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки КНП “Подільський регіональний центр онкології”. Як кажуть в самому медзакладі, це рішення розблокує діяльність Центру по п’яти його об’єктах. 

Про це йдеться на сайті обласної ради.

Так, рішення затверджує поділ земельної ділянки площею 4,1352 га на дві – площею 0,2291 та 3,9061 га. Обидві є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області та перебувають у постійному користуванні Подільського регіонального центру онкології.

За словами директора Подільського регіонального центру онкології Володимира Шамрая, вирішення цього питання тепер розблокує діяльність Центру по його п’яти об’єктах. Це стосується введення в експлуатацію та повноцінного функціонування хіміотерапевтичного корпусу; капітальної реконструкції приміщення для роботи другого комп’ютерного томографа та приміщення під оптичний склад, а також – експлуатації кисневої підстанції та приміщення, в якому встановлено лінійний прискорювач.

Головне фото – prco.com.ua

Читайте також: Вінницька облрада виділила ділянку для створення комунального хоспісу біля онкоцентру

Читайте також: Дві лікарки-переселенки стали частиною команди Подільського регіонального онкоцентру

Читайте також: Щодня від онкології на Вінниччині помирає вісім людей

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.