Вінницька облрада виділила ділянку для створення комунального хоспісу біля онкоцентру

11:45
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 19 березня, під час чергової 7 сесії Вінницької обласної Ради 8 скликання депутати підтримали рішення, яким ухвалюється поділ земельної ділянки онкоцентру для подальшого створення комунальної установи – хоспісу. 

Рішення “Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальному некомерційному підприємству «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради»” підтримали 56 депутатів. У документі зазначено, що таким чином обласна рада вирішила:

“Надати згоду комунальному некомерційному підприємству «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради» (далі – Центр) на поділ земельної ділянки (кадастровий номер 0510100000:02:099:0016), загальною площею 4,1352 га, що розташована за адресою: вул. Хмельницьке шосе, б. 84, м. Вінниця, та належить Центру на праві постійного користування, на дві земельних ділянки, орієнтовною площею 3,6852 га та орієнтовною площею 0,45 га – для створення комунального закладу охорони здоров’я – хоспісу.

2. Комунальному некомерційному підприємству «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради» (Шамрай В.А.):

2.1. Замовити технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки проектній організації.

2.2. Документально обґрунтувати розмір, призначення та місце розташування земельних ділянок.

2.3. Забезпечити державну реєстрацію та реєстрацію права постійного користування на земельні ділянки, орієнтовною площею 3,6852 га та 0,45 га, відповідно до чинного законодавства.”

Зазначимо, що першопочатково в цьому документі не зазначалося, що йдеться про створення комунального закладу – хоспісу. Вчора, 18 березня, відбулось засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури.

В результаті засідання були внесені правки у проєкт рішення – після слів про поділ земельної ділянки на дві земельні ділянки було додано: “для створення комунального закладу охорони здоров’я – хоспісу”.

Як пояснив голова комісії Андрій Ковальов, укладені закладом пакети із НСЗУ нададуть можливість пацієнтам безкоштовно отримувати хоспісну допомогу у комунальному закладі.

– Це питання перспективи, відповідні рішення будуть ухвалюватися депутатами на сесіях обласної ради. Сьогодні ми зафіксували позицію депутатів про те, що заклад буде комунальним. Відповідно усі подальші рішення будуть ухвалюватися у цьому напрямі, – зазначив Ковальов.