Вінницька облрада виділила 2 мільйони на облаштування ліфту в диспансері радіаційного захисту населення

11:55
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Сьогодні, 28 травня, Вінницька обласна рада прийняла рішення про виділення коштів на облаштування ліфту в обласному спеціалізованому клінічному диспансері радіаційного захисту населення.

Про це пише на своїй фейсбук-сторінці голова Вінницької обласної ради В’ячеслав Соколов та йдеться у відповідному документі на сайті облради. Рішення було прийнято сьогодні під час чергової сесії облради 8 скликання.

Як зазначається у дописі, коштів на встановлення ліфту в бюджеті на 2021 рік передбачено не було. Відтак рішенням сьогоднішньої сесії було внесено зміни до Бюджету області щодо перенаправлення на потреби лікарні необхідну суму, а саме 2 мільйони гривень. Спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення розташований на вулиці Василя Стуса, 11.

– Прохання чорнобильців виконано, – ідеться у дописі. – […] Керівники найчисельніших у Вінницькій області громадських організацій, що опікуються постраждалими від Чорнобильської катастрофи, звернулись до мене з проблемою відсутності зовнішнього підйомника у їхньому профільному медзакладі – обласному спеціалізованому клінічному диспансері радіаційного захисту населення.

Без ліфта лікарня не зможе працювати за угодами з НЦЗУ, відповідно, не виконуватиме свою основну функцію […].

Додається, що крім встановлення зовнішнього підйомника, за ці кошти буде завершено реконструкцію приміщення головного корпусу.

Читайте також: Цьогоріч у Вінниці передбачено 93 мільйони на реконструкцію та будівництво закладів освіти

Читайте також: У вінницькому “чорнобильському” диспансері приймають пацієнтів з ускладненнями після COVID-19

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.