Вінницька “Нива” пройшла до 1/16 Кубку України з футболу, де зустрінеться з “Кривбасом”

15:18
Автор: admin

Вінницький футбольний клуб “Нива” вийшов до 1/16 фіналу Кубку України з футболу, перемігши команду “Кристал” з Херсону, який грає в Першій лізі чемпіонату України.

Як повідомляє прес-служба “Ниви”, 16 вересня на рідному вінницькому стадіоні “Нива” обіграла херсонців з рахунком 4:3 у серії післяматчевих пенальті. Основний час матчу закінчився з рахунком 2:2.

Повідомляється, що першими рахунок на 34-ій хвилині матчу відкрили гості, проте вже на останній хвилині першого тайму Попов з “Ниви” зрівняв рахунок. На 64-ій хвилині завдяки голу Пастушенка “Нива” вийшла уперед, проте втратила перевагу на 84-ій хвилині: гол у ворота вінницької команди забив херсонець Терзі.

Проте у серії післяматчевих пенальті “Ниві” вдалося вирвати перемогу з рахунком 4:3.

А вже сьогодні в Києві, в Будинку футболу, відбулася церемонія жеребкування третього (1/16) раунду Кубку України-2020/2021. У ній взяли участь 11 переможців другого попереднього етапу (сім клубів першої ліги, три клуби другої ліги, один аматорський колектив) та 11 клубів Прем’єр-ліги. Жеребкування було сліпим. Участь у процедурі взяв перший віце-президент УАФ Анатолій Дем’яненко.
Пари третього (1/16) раунду Кубку України
«Полісся» (Житомир) — «Минай» (Минай)
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — «Колос» (Ковалівка)
«Ворскла» (Полтава) — «Львів» (Львів)
«Олександрія» (Олександрія) — «Інгулець» (Петрове)
«Кривбас» (Кривий Ріг) — «Нива» (Вінниця)
«Епіцентр» (Дунаївці) — «Агробізнес» (Волочиськ)
«Верес» (Рівне) — «Миколаїв» (Миколаїв)
«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) — «Дніпро-1» (Дніпро)
«Десна» (Чернігів) — «Рух» (Львів)
«Вікторія» (Миколаївка) — «Маріуполь» (Маріуполь)
«ВПК-Агро» (Шевченківка) — «Олімпік» (Донецьк)

Базовий день матчів — 30 вересня. Фінал турніру, нагадаємо, має відбутися в Тернополі на міському стадіоні 12 травня 2021 року