Вінницька “Нива” програла шостий матч поспіль у Другій лізі

10:53
Автор: admin

Вінницький футбольний клуб “Нива” поступився в шостому матчі поспіль, програвши на виїзді команді “Чайка” з Київщині.

Як йдеться в повідомленні на фейсбук-сторінці вінницького клубу, під час зустрічі в “Ниві” не змогли зіграти  провідні виконавці Едуард Сербул і Артур Загорулько.

“Наша команду вийшла на полі в такому стартовому складі: Карабін (в), Попов, Федорук, Костюк, Борячук, Брижчук (к), Подкуйко, Гемега, Пастушенко, Громок, Браславський.

До перерви “Нива” зберегла ворота сухими. Хоч одного разу м’яч все ж опинився в сітці її воріт, але арбітр зафіксував офсайд в тому епізоді. Проте, “Чайка” все ж домоглася свого наприкінці півгодини гри. Захисники вінничан зупинилися після подачі зі штрафного і фактично нічим не заважали Андрію Бартошуку розстрілювати Карабіна.
У другому таймі Ярмак подвоїв перевагу своєї команди. Але Ярослав Браславський досить швидко зумів знову зробити рахунок мінімальним. Таким чином, у всіх восьми офіційних іграх сезону “Нива” забиває. Правда лише проти “Кривбасу” (1:0) поки що вдавалося підопічним Олега Шумовицького втримати власні ворота на замку.
Гол Володимира Тименка під завісу поєдинку ще раз довів, що над оборонними діями «Ниві» належить серйозно попрацювати, забивши третій м’яч. Отже, 3:1.
«ЧАЙКА» – «НИВА» (Вінниця) 3:1 (1:0)
Гол: Бартошук (29), Ярмак (55), Тименко (85) – Браславський (58)

Таким чином вінницька “Нива” має в пасиві нуль очок та залишається на останньому місці в турнірній таблиці Другої ліги, позаяк команда програла усі шість поєдинків з моменту старту чемпіонату. Наступну зустріч команда проведе проти “Поділля” з Хмельницького. Матч відбудеться 17 жовтня на Центральному міському стадіоні у Вінниці о 15:00, проте без допуску глядачів на трибуни.

Водночас у Кубку України “Нива” вже пробилася до 1/8 фіналу, здолавши в останньому поєдинку “Кривбас” із Кривого Рогу з рахунком 1:0.