Вінницька міськрада виділила кошти на генератори, консервацію Будинку Офіцерів, а також кошти для рятувальників і Військової служби правопорядку

15:15
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінницька міська рада погодила виділення коштів на створення пунктів обігріву, невідкладні протиаварійні роботи по консервації Будинку Офіцерів, а також кошти для рятувальників і Військової служби правопорядку.

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради, відповідне рішення ухвалили сьогодні, 25 листопада, на сесії.

– Цим рішенням ми виділяємо кошти на створення пунктів обігріву – пунктів незламності. Також виділяємо один мільйон гривень на невідкладні протиаварійні роботи по консервації Будинку Офіцерів, ще 300 тисяч – нашим рятувальникам, а також передбачаємо кошти для Військової служби правопорядку,— цитують Вінницького міського голову Сергія Моргунова.

 

Вказано, що з бюджету громади виділяються кошти на придбання обладнання для вінницьких військових. В планах – закупівля ліхтарів, пристроїв швидкої зарядки, бензопил та іншого інвентарю.

На закупівлю генераторів, пального до них та облаштування місць, де можна буде тимчасово зігрітися і підзарядити свої гаджети, з бюджету громади виділили додаткових понад 12 мільйонів гривень. Це має допомогти обладнати пункти обігріву (з встановленням генераторів) на базі муніципальних закладів міста.

Виділяються додаткові кошти на придбання генераторів для шкіл міста.

Вказано, що також депутати виділили кошти для закупівлі понад 40 генераторів для підприємства «Вінницяміськтеплоенерго». Генератори мають допомогти із забезпеченням безперебійної роботи обладнання та, відповідно, подачі опалення в умовах відсутності електроенергії.

Вказано також, що під час сесії депутати підтримали рішення про збільшення суми відшкодування витрат на поховання загиблих вінницьких захисників та захисниць з 10 до 20 тисяч гривень.

Так, підкреслюється, що якщо загиблі українські Герої чи їх родичі є членами ВМТГ і вони поховані на території Вінницької міської територіальної громади – з 1 грудня цього року гранична вартість відшкодування витрат на церемонію прощання із ними буде становити 20 000 гривень.

Фото Зорини Гаджук, ілюстративне – nikopolnews.net

Читайте також: Вінницька міська рада підтримала перейменування ще 52 топонімів у Вінниці

Читайте також: Вінницька обласна рада звернулась до Президента, парламенту та Кабміну з пропозицією заборонити діяльність УПЦ “в єдності з московським патріархатом”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.