Вінницька міськрада підписала Декларацію доброчесних громад з НАЗК

10:56
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці вчора, 23 травня, підписали Декларацію доброчесних громад між Вінницькою міською радою та Національним агентством з питань запобігання корупції. Вінниця стала десятим містом, де вже підписали таку Декларацію.

Як повідомляє Вінницька міська рада, документ підписали Вінницький міський голова Сергій Моргунов з очільником НАЗК Віктором Павлущиком.

Крім цього, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Віктор Павлущик підписали Декларацію розбудови доброчесності органів місцевого самоврядування. Вінницька обласна Рада стала другою після Харківської, яка підписала Декларацію розбудови доброчесності органів місцевого самоврядування.

За словами Сергія Моргунова, саме на превентивні міри направлене підписання декларації із НАЗК: постійні навчання, удосконалення законодавства, прозорість усіх рішень та закупівель. Також він додав, що Вінниця роками вдосконалює роботу в цьому напрямі.

Ми перевели бюджетні закупівлі на відкриту електронну платформу Prozorro. Створили ще у 2008 році перші в Україні Прозорі офіси для надання адміністративних послуг. А також започатковуємо у наших школах Хаби доброчесності – про неприпустимість корупції важливо говорити змалечку. І це лише частина наших антикорупційних заходів, – каже міський голова.

Очільник НАЗК Віктор Павлущик зауважив, що підписання Декларації націлене на створення комфортного середовища для людей та представників публічної служби без корупції:

Наші спеціалісти активно ведуть перевірку декларацій за попередні роки і Вінницька область має найменшу кількість повних перевірок декларацій – їх 11.

Фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.