Вінницька міська клінічна лікарня отримала сучасний УЗД-апарат та чотири датчики для ультразвукових досліджень

11:44
Автор: Vежа
Become a Patron!

У рамках державних закупівель Вінницька міська клінічна лікарня на початку цього року отримала сучасний УЗД-апарат марки Ultrasound Versana Active. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, апарат особливий тим, що мобільний. Він дозволяє проводити дослідження пацієнтам на критичному перебуванні у відділеннях реанімації, чи тих, які під’єднані до апарату ШВЛ.

Також зазначено, що за підтримки міськради закупили чотири датчики, які дозволяють проводити ультразвукові дослідження по всім напрямкам дітям та дорослим.

Центр матері й дитини в приклад своєї роботи ставить якісне діагностичне обстеження, тому що правильно поставлений діагноз – правильне лікування. Цей апарат, на сьогодні, оснащений повністю всіма датчиками. Це дає можливість якісно проводити широкий ряд УЗД-досліджень як діткам, так і дорослим, – зазначає директор Центру матері і дитини Володимир Присяжнюк. 

Також у департаменті охорони здоров’я ВМР підкреслюють, що отриманий апарат дозволить суттєво покращити діагностичні можливості Центру та зробить обстеження більш доступним для пацієнтів.

Вкрай важливо, щоб пацієнти мали змогу отримати якісні дослідження, оскільки від цього залежить подальша ефективність лікування. Мультифункціональність цього апарату дозволяє проводити сонографію за багатьма напрямками, до прикладу: УЗД серця, судин, органів черевної порожнини, залоз внутрішньої секреції тощо, – каже директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш. 

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінниці двом медзакладам передадуть УЗД-апарати, отримані від німецького Бургенланду

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.