Соколовий: Вінниччина на першому місці за кількістю ухвалених Стратегій розвитку громад

13:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

Територіальні громади Вінниччини ухвалили найбільше Стратегій розвитку в порівнянні з іншими регіонами. Загалом близько 51 територіальна громада області (80%) ухвалила Стратегії.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий з посиланням на інформацію Міністерства розвитку громад та територій України.

 

З його слів, реформу децентралізації на Вінниччині планують завершити до кінця 2022 року.

Також зі слів голови обласної ради, в 2021 році завдяки рішенню “Про обласний бюджет на 2021 рік” на ремонт комунальних автошляхiв в громадах Вінницької області спрямували 150 мільйонів гривень. З 34 визначених на 2021 рік проектів реконструкції та ремонту доріг уже завершили 33.

Крім цього Соколовий нагадав, що наразі в області визначили опорні територіальні громади для проектів з розбудови індустріальних парків. Йдеться про Вороновицьку, Козятинську, Тульчинську та Ямпільську територіальні громади. Разом з тим, за словами Соколового, наразі над проектами розбудови парків ще працюють в самих громадах, а згодом відповідні проєкти має узгодити Кабмін.

Відтак, наразі остаточна кількість, вартість та терміни створення парків ще не встановлені.

Також Соколовий розповів, що у 2021 році з обласного фонду охорони навколишнього середовища виділено кошти на придбання 13 сміттєвозів для територіальних громад області, виконання шести проектів із будівництва (реконструкції) мереж водовідведення: виконання 2 проектів з організації роздільного збору відходів та 15 проектів по iнших екологічних заходах.

Фото Зорини Гаджук