Вінниччина лідирує в Україні за обсягами виробництва сільськогосподарської продукції

7:31
Автор: Vежа
Become a Patron!

З початку року Вінниччина лідирує за обсягом виробництва продукції сільського господарства. Також в області виробляють найбільше м’яса.

Як повідомляє Головне управління статистики у Вінницькій області, у січні-лютому 2021 року темп виробництва сільськогосподарської продукції становив 86,7%. Для порівняння, за аналогічний період у 2020 році цей показник був на рівні 112,3%.

Серед регіонів України Вінниччина зайняла перше місце за обсягом виробництва продукції сільського господарства, перше місце у розрахунку на одну особу, а також 20 місце за темпом виробництва сільськогосподарської продукції.

– За січень-лютий 2021 року усіма категоріями господарств Вінниччини було реалізовано на забій сільськогосподарських тварин в живій масі 100,2 тисячі тонн, вироблено молока від сільськогосподарських тварин 90,3 тисячі тонн та одержано яєць від птиці свійської 105,3 мільйона штук, — повідомляють в Головному управлінні статистики.

Додають, що серед областей України Вінниччина займає перше місце за обсягом виробництва м’яса, друге – за обсягом виробництва молока, та шосте – за обсягом виробництва яєць.

Читайте також: ОДА: Вінниччина зберігає перше місце в Україні за обсягами продукції

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.