Вінниччина долучилась до системи ЄІССС для надання соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам

17:15
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вінницька область долучилась до Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС) для надання соціальних послуг ВПО. Відтепер громадяни зможуть, зокрема, швидко змінити в довідці ВПО неактуальне місце проживання, виправити помилкові дані або знятись з обліку як ВПО у будь-якому регіональному управлінні соціального захисту.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Вінницької ОВА.

Впровадження централізованого призначення, нарахування та виплати для ВПО дозволить людям:

– зручно та більш швидко отримати послуги;

– легко перейти на обслуговування від одного до іншого управління соціального захисту у разі зміни місця фактичного перебування;

– виправити помилкові чи некоректні дані у заяві на отримання довідки ВПО;

– з’ясувати та усунути причину затримки допомоги на проживання.

Таким чином, завдяки цьому можна швидко змінити в довідці ВПО неактуальне місце проживання, виправити помилкові дані, з’ясувати та усунути причину затримки виплат або знятись з обліку як ВПО у будь-якому регіональному управлінні соціального захисту. Після проведення всіх технічних оновлень така можливість буде доступна онлайн в Єдиному порталі державних послуг «Дія».

Відтак, Єдина інформаційна система соціальної сфери (ЄІССС) стала доступною в управліннях соціального захисту населення по всій території України, що забезпечує прискорення оформлення допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам та вирішення проблемних ситуацій переселенців.

Станом на 17 жовтня 2022 року 116 104 справи (а це 100%) мігровані в ЄІССС. Вінницька область увійшла в четвірку областей, які досягли найкращого результату. Наразі в ЄІССС в області працюють 268 користувачі та 24 адміністратори.

Фото – Вінницька ОВА