Вінничанин пропонує створити додаткові виїзди з “Поділля”, щоб подолати затори

10:29
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінничанин у петиції просить вирішити проблеми із заторами при виїзді із мікрорайону “Поділля” та пропонує створити додаткові виїзди з мікрорайону.

Так, автор петиції Юрій Українець нагадує, що вже раніше звертав увагу на затори в мікрорайоні, однак проблему влада так і не вирішила. Через це та зміну певних обставин він пропонує нові варіанти для подолання заторів на “Поділлі”.

Нагадаємо, у травні 2019 року згаданий вінничанин зареєстрував свою петицію та тоді звернув увагу на те, що в пікові години при виїздах з мікрорайону Поділля постійно утворюються затори.

Автор петиції пропонував облаштувати виїзд від Вінницького фінансово-економічного університету до вулиці Пирогова в районі зупинки Академіка Заболотного з подальшою організацією переїзду через трамвайні колії.

Тоді влада відповіла, зокрема, що на даному перехресті неодноразово проводились дослідження щодо можливості збільшення пропускної спроможності, проте всі пропоновані заходи є малоефективними та суттєво знизять рівень безпеки дорожнього руху, або призведуть до збільшення транспортних затримок на вулицях Зодчих та А. Первозванного.

У петиції, зареєстрованій 9 серпня 2020 року автор зазначає, що кожного року в новому мікрорайоні “Поділля” стає все більше мешканців, відповідно збільшується і кількість транспортних засобів.

Раніше затори при виїзді з мікрорайону спостерігались лише в годину «ПІК». Однак, на сьогодні, затори при виїзді з “Поділля” на вул.Пирогова утворюються впродовж усього дня. При цьому мікрорайон ще не повністю заселений та триває будівництво нових будинків.

А ще, цього року відкривається нова школа-гімназія на 1200 місць, в яку окрім жителів “Поділля” підуть також і діти мікрорайону “Академічний”, що призведе до ще більшого трафіку – зазначає автор та вказує ще й на шкоду екології від заторів.

Зважаючи на це, Юрій Українець просить розглянути всі можливі варіанти вирішення цієї проблеми. Так, автор пропонує розглянути можливість створення додаткових виїздів.

Основна маса водіїв на перехресті з вул.Зодчих на вул.Пирогова рухається в напрямку “Електромережі”, тому доцільним буде розглянути можливість створення додаткового виїзду через “Перлину Поділля” на вул.Пирогова ближче до “Електромережі”.

Також можна розглянути можливість сполучення цієї дороги з вул. Юківка (проходить повз парк імені О.І.Ющенка – авт.) що сполучається з вул. Р. Скалецького з наступним створенням там дорожнього кільця – зазначає вінничанин.

Графічний матеріал автора для візуалізації запропонованих варіантів:

 

В разі неможливості створення додаткового виїзду в запропонованому місці, автор просить знайти власні варіанти та вирішити проблему постійних заторів в мікрорайоні “Поділля”, “які окрім створення незручностей та завдання шкоди екології, перетворюють новий елітний мікрорайон на колапс”.

Наразі пропозицію вінничанина підтримав один містянин, а для того, щоб петицію розглянули у міській раді необхідно щонайменше 350 підписів. Проголосувати можна ще протягом 13 днів – до 22 серпня 2020 року. Підписати петицію можна ТУТ.

Фото – lacerca.com

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.