Вінничанин Олексій Денисюк здобув золоту медаль на Кубку світу з кульової стрільби

10:37
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінничанин Олексій Денисюк здобув золоту медаль на Кубку світу зі стрільби кульової серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Спортсмен посів першу сходинку у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці очільника Вінницької ОДА Сергія Борзова.

Вказується, що Кубок світу зі стрільби кульової серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату відбувається з 8 по 19 червня у місті Ліма (Перу).

Вказується, що Олексій Денисюк – спортсмен Вінницького регіонального центру “Інваспорт”. Тренером вінничанина виступив Денис Мустафаєв.

Вказується також, що Олексій має ліцензію на участь у Паралімпійських іграх, які відбудуться з 24 серпня по 5 вересня в Японії.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.