Вінничанин Олексій Денисюк виборов “золото” на Кубку світу з кульової стрільби

11:41
Автор: Олеся Яненко

Вінницький параолімпієць Олексій Денисюк виборов золоту нагороду на Кубку світу з кульової стрільби. Змагання розпочалися 18 березня у місті Аль-Айн, що в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці голови Вінницької ОДА Сергія Борзова та на сайті змагань. Відомо, що неодноразовий переможець Кубків світу, Майстер спорту України міжнародного класу Олексій Денисюк переміг в індивідуальній вправі Р3 (швидкісна стрільба з малокаліберного пістолета на 25 метрів).

Разом з Денисюком в перший день змагань золоту медаль отримав українець Юрій Стоєв.

Також на сторінці Національного паралімпійського комітету України зазначено:

“21 березня 2021 року, українські стрілки-паралімпійці перетнули екватор кубка світу в місті Аль-Айн, ОАЕ першими! У цей день комплект медалей був розіграно в одній вправі – R1 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 метрів стоячи, клас SH1, чоловіки).

І наші спортсмени впевнено пройшли фінал, здобувши золото та срібло. Наразі у національної паралімпійської збірної команди з кульової стрільби 8 медалей: 4 золоті, 3 срібні та 1 бронзова, а також – рекорд Європи!” – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що турнір триватиме по 25 березня.

На сайті міжнародного параолімпійського комітету нагадують, що Олексій родом з Вінниці, вперше взяв участь у паралімпійських змаганнях зі стрільби у 2016 році в Ріо.

Фото – з фейсбук-сторінки Сергія Борзова та Національного паралімпійського комітету України