Вінничани зможуть повідомляти про неправильне паркування через месенжери

11:04
Автор: Vежа
Become a Patron!

Відтепер вінничани зможуть повідомляти міські служби про неправильне паркування на вулицях за допомогою онлайн-месенжерів.

У міській раді заявляють, що мешканці міста зможуть повідомляти про неправильно припаркований транспорт через Телеграм, Вайбер або Фейсбук. За допомогою цих сервісів вінничани зможуть надсилати фото підтвердження неправильно припаркованого транспорту, аби відділ паркування вжив заходів щодо порушників. Крім того за допомогою цих же каналів комунікації, мешканці зможуть ставити запитання інспекторам з паркування та отримувати відповіді.

У повідомленні йдеться, що першочергово інспектори реагуватимуть на випадки паркування на пішохідних переходах, зупинках громадського транспорту, на смузі руху громадського транспорту та в другому ряді біля припаркового транспорту.

У Фейсбуці сторінка називається “Паркування Вінниця”, у Телеграмі канал також називається “Паркування Вінниця” та група з такою ж назвою у Вайбері. Серед іншого, тут можна прочитати про права та обов’язки інспекторів з паркування та водіїв.

Також з інспекторами можна зв’язатися за телефонами (0432) 57-53-16 або 094-877-53-16.

Як розповів Артур Андрущенко, заступник начальника відділу паркування департаменту енергетики, транспорту та зв’язку, ці канали створили для того, щоб в інспекторів була краща взаємодія з вінничанами.

У міській раді нагадують, що у Вінниці відділ з паркування почав працювати у грудні 2019 року. На початку своєї діяльності інспектори проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу із водіями щодо дотримання правил паркування транспортних засобів на вулицях обласного центру. Надалі інспектори з паркування накладатимуть адміністративні стягнення на порушників ПДР.

Також для зручності водіїв, на офіційному сайті міської ради створено мапу з усіма парковками міста.

Фото з архіву Vежі

Читайте також: Вінницькі інспектори з паркування штрафуватимуть за паркування на місцях для електрокарів

Читайте також: За місяць інспектори з паркування виявили у Вінниці понад 13 тисяч порушників

Читайте також: “Джипи – передусім”: у Вінниці інспектори з паркування вийшли на перший рейд. ФОТО

Читайте також: Міськрада Вінниці створила відділ, який стежитиме за правильним паркуванням у місті

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.