Вінничани заборгували понад 220 мільйонів за тепло та гарячу воду

7:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінничани заборгували понад 200 мільйонів перед «Вінницяміськтеплоенерго». На підприємстві рекомендують сплачувати за спожиті послуги онлайн та не створювати скупчення людей на пошті чи у банках. 

«Вінницяміськтеплоенерго» повідомляє, що рівень розрахунку містян за надані комунальні послуги за грудень на досить низькому рівні. Цього тижня почали приходити платіжки за послуги, спожиті минулого місяця, й станом на 12 січня за тепло та гарячу воду сплачено лише 4% від нарахувань. Загалом борг споживачів перевищує 220 мільйонів гривень. Значна частка від цієї суми – борги споживачів за попередні періоди.

– Закликаємо  всіх перевірити свої рахунки і якщо є несплачені поточні нарахування або ж існує накопичений борг за попередні періоди, обов’язково сплатіть все вже зараз! – наголошують у «Вінницяміськтеплоенерго». – Від того, наскільки справно споживачі розраховуються за спожите, залежить рівень розрахунку підприємства за використані ресурси для надання послуг. Зокрема, це розрахунок КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ.

У підприємстві нагадують, що розрахуватися за комунальні послуги необхідно до 20 числа кожного місяця. Зважаючи на карантинні обмеження, радять скористатися способами сплати за послуги онлайн, аби не створювати масове скупчення людей:

– інтернет-банкінг: ледь не кожен банк зараз має інтернет-банкінг, завдяки якому можна швидко сплачувати за комунальні послуги. Як все функціонує варто дізнатися, зателефонувавши до того банку, карткою якого користуєтесь.

–  інтернет-сервіси: один із таких – pay.vn.ua. За допомогою цього сервісу можна отримувати платіжки та сплачувати за комунальні послуги онлайн.

– термінали: якщо немає платіжної карти, а сплатити за комунальні послуги плануєте саме готівкою, тоді радять скористатися спеціальними банківськими терміналами.

Нагадаємо, раніше у «Вінницяміськтеплоенерго» попереджали, що йтимуть до суду, якщо споживачі ухилятимуться від оплати за надані послуги. Наприклад, у 2019 році державна виконавча служба здійснила опис нежитлового приміщення споживача, який заборгував понад 60 тисяч гривень.

Читайте також: Борг вінничан за «комуналку» сягнув майже 900 мільйонів

Читайте також: В уряді розробили два підходи, які мають допомогти зменшити тарифи на газ для населення

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.