Вінничани вибороли «золото», два «срібла» та чотири «бронзи» на змаганнях з дзюдо

12:28
Become a Patron!

Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької школи №5 вибороли одне «золото», два «срібла» та чотири «бронзи» на змаганнях з дзюдо у місті Хмельницький. Кубок голови Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України з дзюдо серед юнаків та дівчат був присвячений 98-ій річниці заснування організації.

Як повідомляє Вінницька міська рада, «золото» здобув Володимир Дніпровський у ваговій категорії 42 кілограми. Також «срібло» здобули Даніл Немирівський у ваговій категорії 27 кілограмів та Марія Сташко у ваговій категорії 52 кілограми.

Водночас бронзові нагороди завоювали: Матвій Олійник (вагова категорія 30 кг), Олександр Бучинський (вагова категорія 38 кг), Діана Пересенчук (вагова категорія 40 кг) та Маргарита Гнатюк (вагова категорія 48 кг).

Зазначено, що у Кубку взяли участь сім команд із наступних міст: Вінниця, Хмельницький, Рівне, Житомир, Івано-Франківськ, Тернопіль, Київ. Загальна кількість учасників склала близько 180 спортсменів і серед них були 13 вихованців Вінницької МДЮСШ №5.