Вінничани вибороли 10 медалей на кубку України з сумо

7:59
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінничани вибороли 10 медалей на кубку України з сумо серед дорослих, що відбувся 29-31 жовтня у Мелітополі.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, участь у змаганнях брали вихованці “МДЮСШ №5”. Вони здобули перше командне місце серед чоловіків, третє командне місце серед жінок, і вибороли 10 медалей: 4 золоті, 2 срібні та 4 бронзові нагороди.

1 місце Даіаурі Важа, вагова категорія 115 кг,
2 місце Явгусішин Данило, вагова категорія 115 кг.

Також на фейсбук сторінці “Вінницької арени” повідомили, що в той самий час спортсмени ДЮСШ №5 вибороли 24 нагороди на чемпіонаті Вінницької області з важкої атлетики серед спортсменів не старше 13 років. Серед них 10 перших місць.

Відомо, що у змаганнях взяли участь щонайменше 100 юних атлетів Вінниччини.