Вінничани візьмуть участь в VII Конгресі Ініціатив Східної Європи

17:07
Автор: Vежа
Become a Patron!

VII Конгрес Ініціатив Східної Європи, що відбудеться в Польщі та має назву «Люблін 1918-2018. Надихає нас свобода» цього року розпочнеться 24 вересня в Любліні та триватиме два дні.

Як і зазвичай, форум збере теоретиків та практиків транскордонної співпраці, експертів, аналітиків, працівників органів місцевого самоврядування, політиків та журналістів з країн-членів Східного партнерства.

На цьогорічному Конгресі Ініціатив Східної Європи мова піде про будування довготривалих стосунків регіональної співпраці держав Центральної та Східної Європи в контексті 100-літньої традиції незалежності, громадськості та свободи.

Цьогоріч форум буде присвячений 100-ій річниці відновлення незалежності Польщі. “Пам’ять про новий міжнародний порядок і відновлення суб’єктивності держав є досконалою нагодою для дискусії про майбутнє сучасної Європи, її тотожності та викликів, з якими треба боротися, а також про потребу зміцнення інтеграції та співпраці. Важливим елементом дискусії будуть також панелі про регіональні партнерства, транскордонне та регіональне співробітництво”, – пишуть організатори.

Як зазначається, Конгрес Ініціатив Східної Європи – це кількадесят годин дискусії, які поділені на паралельні тематичні лінії. В минулорічному Конгресі участь взяли понад 1200 осіб.

Цьогоріч дискусії відбудуться в 10 програмних лініях

– Локальна демократія,

– Регіональне партнерство,

– Інновації та бізнес,

– Мобільність,

– Спадщина і примирення,

– Рівність,

– Наука та освіта,

– Культура,

– Туризм.

В рамках Конгресу відбудеться також Форум партнерів, завдяки якому активно підтримають процес створення мереж інституцій та організацій Європейського Союзу та Східного партнерства. Презентація можливостей фінансування партнерських проектів відбудеться під час Біржі грантодавців, яка має на меті допомогти підвищити рівень знань у сфері можливостей використання доступних зовнішніх джерел фінансування. Під час цієї події зацікавлені особи будуть мати змогу безпосереднього контакту з грантодавцями, які відповідатимуть на всі запитання, пов’язані з отриманням коштів.

Програма події – на сайті Конгресу (доступна лише польською, англійською та російською мовами). Реєстрація до участі в Конгресі відбувається тут.  

Нагадаємо, що на цьогорічний конгрес, як і на попередні аналогічні події, очікується візит значної делегації з Вінниці. Видання “VежА” є офіційним інформаційним партнером VII Конгресу Ініціатив Східної Європи.